Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.
Farmakom e-Fatura Portal

::İTS İşlemleri ::

Farmakom Online! programı Sağlık Bakanlığı İlaç Eczacılık Genel Müdürlüğü tarafından uygulamaya konulan İlaç Takip Sistemi (ITS) 'ne tam olarak uyumludur. Program içerisinden her türlü Karekodlu ürün işlemlerinizi yapabilmenizin yanında Emanet ve diğer ilaçlarınız için Karekod saklama ve yazdırma, Medula sistemine girilen reçetelerin Karekod bilgilerini otomatik olarak kayıt altına alma, Karekod üzerinden Miad takibi gibi bir çok işlemi gerçekleştirebilirsiniz.


:: Cari Kartlar ::

Çalıştığınız tüm kurumları bu bölümde tanımlayarak ( kurum, depo, banka, eczane, diğer ) bu kurumlar üzerinde işlemler yapabilir, tüm cari hareketlerini takip edebilir, ödemelerinizin ortalama vade hesabını yapabilir, eğer tanımlı ise kurumların web sayfalarına gidebilir ve e-mail gönderebilirsiniz.


:: Fiyat Yükleme ::

Internet üzerinde yayınladığımız fiyat dosyalarını programa işleyerek ürünlerinizin fiyatlarını güncelleyebilir, yeni çıkan ürünlerin programınıza eklenmesini sağlayabilir; fiyatları, fiyat geçerlilik tarihleri veya barkodları yanlış olan ilaçların bilgilerini düzeltebilirsiniz.


:: İnternet Fonksiyonları ::

İnternet fonksiyonları ekranı sayesinde FarmaNet 'e bağlanıp, programla ilgili güncellemeleri takip edebilir ve gerekli dosyaları bilgisayarınıza yükleyerek kısa sürede programınızı güncelleyebilirsiniz.


:: Kullanıcı Tanımlama ::

Kullanıcı tanımları ekranı sayesinde değişik hak ve görevlere sahip 99 kullanıcı tanımlayabilir, tanımlamış olduğunuz kullanıcıların şifre ve erişim haklarını değiştirebilir veya kullanıcıları silebilirsiniz.


:: Kurum Fatura ::

Tanımlamış olduğunuz kurumlara yapmış olduğunuz reçeteleri, kurumların istediği şekilde faturalayabilir, ister her hasta türü için ayrı, ister tüm hasta türlerini birleştirerek tek bir fatura kesebilir, tahakkuk müzekkeresini ve kesmiş olduğunuz faturaları yazıcıdan çıktı olarak alabilirsiniz.


:: Kurum Bilgisi Aktarma ::

Kurumlara ait Internet, Paket program veya Java Uygulamalarıyla girilen reçetelerinizin Farmakom Online! programına aktarımını bu bölümden sorunsuz olarak yapabilisiniz.


:: Listeler ::

Liste alt menüsünde filtreler belirleyerek Farmakom Online ! programında yapmış olduğunuz tüm işlemlerin listelerini alabilirsiniz.


:: Otomatik Yedekleme ::

Otomatik yedekleme modülü ile, belirleyeceğiniz tarih aralıklarında tüm bilgilerinizin otomatik olarak yedeklenmesini sağlayabilirsiniz.


:: Çıktı Alma Kolaylıkları ::

Programdan istediğiniz tüm yazıcı çıktılarında, kağıt üzerinde nasıl göründüğünü önizleme ekranından görebilir ve yeni düzenleme yapabilirsiniz.


:: Satış Transferleri ::

Satış transferi bölümü sayesinde satış bilgilerinizi başka bir bilgisayara aktarabilir ve çalışmanıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.


:: Ürün Kartları ::

Programın kurulumu ile birlikte 8000'in üzerinde ilacın güncel bilgilerine ulaşabilir, bu bilgiler üzerinde istediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz.


:: Yazıcı Düzenleme ::

Programdan alacağınız tüm yazıcı çıktılarını görsel olarak tasarlayabilir, yapmış olduğunuz bu çıktı tasarımlarını kalıcı olarak kaydedebilir ve gerektiğinde yükleyebilirsiniz.


:: Yeni Modüller ::

Programda bulunan ve ilerde internet üzerinden güncelleyebileceğiniz modüller sayesinde programa birçok yeni özellik kazandırabilirsiniz.


Farmakom Online! programı satış fiyatlarına ulaşmak için buraya tıklayınız.KVK Politikası Aydınlatma Metni Çerez Politikası
Bu site en az 1024x768 çözünürlükte IE8+ ile görüntülenebilir - Copyright 2023 © Farmakom A.Ş.