Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.
Farmakom e-Fatura Portal


Farmakom Online! Kurulum DosyalarıFarmakom Online SatışFarmakom Uzaktan Yardım


KVKK

ISO27001

  • Farmakom Online! programından 100'ün üzerinde farklı ecza deposuna bağlantı kurarak "Alış/Karekod" bilgilerinizi otomatik olarak aktarabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi almak için buraya tıklayınız.
  • Farmakom Online! programında ITS ile ilgili tüm işlemlerinizi hızlı ve sorunsuz olarak gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik Takas işlemlerinizde PTS kullanarak karekod bilgilerini de otomatik olarak gönderebilirsiniz.
  • Farmakom Online! programına istediğiniz yerden cep telefonu veya internet bağlantısı bulunan herhangi bir platform üzerinden bağlanarak anlık rapor ve işlem bilgilerini görebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi almak için buraya tıklayınız.
  • Farmakom Online! üzerinde kayıtlı bulunan ürünlerinize ait "Kamu İskontosu", "Ürün Fiyatı" vb. bilgiler sizin herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmaksızın düzenli olarak Farmakom tarafından internet üzerinden güncellenmektedir.

Farmakom Online! Program Güncellemesi2022

Sayın Kullanıcılarımız,

Farmakom Online! Eczane Programınıza, 2022 yılı sonuna kadar çıkarılacak yeni menü işlevlerini uyarlayacak olan “Farmakom Online! 2022 Güncellemesi” satışa sunulmuştur. 


Farmakom Eczane Programınızı;

  1. Farmakom Online! 2022 versiyonuna yıllık güncelleme bedeli ödeyerek (Fiyat ve ödeme bilgileri için buraya tıklayınız.) yükseltebilirsiniz,


  2. Bu ödemeyle; 2022 boyunca çıkarılacak yeni menü işlevleri yıl sonuna kadar ücretsiz olarak Farmakom Online! Programınıza yüklenecektir.


  3. Farmakom Online! 2022 Güncellemesini kredi kartı ve banka havalesi (Fiyat ve ödeme bilgileri için buraya tıklayınız.) ile ya da yetkili bayilerimize (Yetkili Bayi listesi için buraya tıklayınız.) ulaşarak satın alabilirsiniz.Yeni yılın, Eczacı camiasına sağlık ve mutluluk getirmesini dileriz

Saygılarımızla
Farmakom Eczane Bilgisayar Hizmetleri San. ve Tic.A.Ş.
Toplam Ziyaretçi Sayısı


Bu site en az 1024x768 çözünürlükte IE8+ ile görüntülenebilir - Copyright 2021 © Farmakom A.Ş.